Cemal ÖKTEM (1954 - .....)                                                                           Harun ALGAN (1954 - .....)
          (Kaymakam)                                                                                              (Kaymakam V.)     
                                                                     
 
           
                                                                             
 Allattin SARIGÜL (1960 - .....)                                                                 Yahya Saip ÜN (1965 - .....) 
         (Kaymakam)                                                                                               (Kaymakam)   
 
                                                                          
Erdoğan ERTEKİN (1965 - .....)                                                                    Teoman ÜNÜSAN
         (Kaymakam)                                                                                          (Kaymakam)   
                                                                                                                 (28.10.1968 - 09.08.1972)
 
                                                                  
      Halilibrahim ALTINOK                                                                               Hüseyin ÖNAL
           (Kaymakam)                                                                                         (Kaymakam)  
   (30.09.1972 - 01.08.1976)                                                                 (06.08.1976 - 20.08.1978) 
 
                                                                    
           Ahmet ÖZYURT                                                                                        Miktat ALAN
             (Kaymakam)                                                                                         (Kaymakam)    
   (19.09.1980 - 07.09.1982)                                                                  (29.11.1982 - 22.04.1984)
 
                                                                  
             Ümit KARAHAN                                                                             Nadi KILIÇARSLAN
           (Kaymakam)                                                                                   (Kaymakam)
   (04.07.1985 - 10.10.1986)                                                              (20.10.1986 - 25.08.1989)
 
                                                                  
            Saadettin YÜCEL                                                                                 Salih GÜRHAN  
                (Kaymakam)                                                                                    (Kaymakam)  
     (20.09.1989 -18.01.1990)                                                             (30.07.1990 -15.10.1993)
 
                                                                
           Abidin ÜNSAL                                                                                 Mehmet ALABACAK
           (Kaymakam)                                                                                      (Kaymakam)  
   (01.11.1993 - 08.09.1995)                                                              (19.09.1995 - 31.08.1999) 
 
                                                                  
                 Ali ÇETİN                                                                                  Osman Aslan CANBABA
              (Kaymakam)                                                                                         (Kaymakam)  
  (07.09.1999 - 17.10.2003)                                                                 (18.10.2003 - 31.10.2006)
 
                                                                 
               Ünal ÇAKICI                                                                                 Tuncay AKKOYUN
               (Kaymakam)                                                                                    (Kaymakam)  
     (06.11.2006 - 29.08.2009)                                                               (29.08.2009 - 24.05.2010)
 
   
          Erol KARAÖMEROĞLU
                (Kaymakam)  
    (09.08.2010 - 09.08.2013)